Skip to content

Косівська Районна Д...
 
Notifications
Clear all
Косівська Районна Державна Адміністрація
Косівська Районна Державна Адміністрація
Group: Registered
Joined: 2022-04-08
New Member

About Me

Успішний кейс в туризмі міста Косів

Косівщина – один із наймальовничіших районів Гуцульщини. Це край родючих полів, https://darkwebanime.com/ а також полів, високих пагорбів, а також стрімких струмків, свіжого повітря, а також чистої води. Слід зазначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цього регіону, його чарівність і багата фауна, а також рослинність, особлива скарбниця природного середовища з його незвичайною, реліктовою зеленню, а також види домашніх тварин, як ніде в Україні, а також його індивідуальні особливості, звичаї як Крім того, ремесла фактично постійно привозили різних відпочиваючих не тільки з нашої власної країни, а й з багатьох інших країн.

Фрагмент топографічної карти міста Косів МапаКосів

Загальна площа області становить 968 квадратних кілометрів (6,5% території області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від усього різноманіття населення нашої області. Міське населення складає 14552 (16,5%), сільське – 73716 (83,5%). Місцевість розташована як у передгір'ях, так і внизу Карпат.

Місто 1 Тип громади Міста 2 Усі переговори 45 Мікрорайон Обласні ради 1 Обласні міські ради 1 Мікрорайон Сільські ради 39 60% переговорів району мають статус гірського. Результати ускладненої за поточні роки роботи сільського господарства області підтверджують досягнення економічної ситуації сусідства.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% у порівнянні з 2009 роком. Збільшуються і сукупні економічні інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень заробітної плати. Середня заробітна плата середнього (офісного) працівника у 2010 році зросла до 19,7%.

Станом на 01.01.2011 року в Косівському районі зареєстровано 5154 юридичних осіб та 720 юридичних осіб. Реєстраційна палата та База відпочинку сприяє створенню бажаних умов для розвитку компанії, спрощення державної реєстрації, а також спрощення та швидкості отримання дозволів в обласній адміністрації.

Експортують як деревину, так і дерев’яні вироби, широкий спектр промислових виробів. До складу імпорту входять транспортні засоби, гірські та гіпсові вироби, полімерні вироби, метали, а також вироби зі сталі. The land that can be utilized for https://www.thecreativegoodlife.com agricultural tasks in the area is 39,600 hectares (or 44% of the region complete area): 30% cultivatable land, 63.

 

 

Косівська міська рада

8% лісових масивів. Загалом сусідні люди - це ті, хто займається сільськогосподарським виробництвом, а також працює у власних господарствах, хоча в районі налічується 21 більша ферма. На території району розташовано 7 баз відпочинку, а також персональні пансіонати, 4 пансіонати, 1 база відпочинку для дітей, 4 готелі, 52 пансіонати.

Гора Кичера (gps-трек) МапаКосів

Йде автобусна обмолота до фінансування (Косів-Київ). В області функціонують 652 об'єкти роздрібної торгівлі, 141 об'єкт громадського харчування, 60 об'єктів обслуговування споживачів, 8 ринків. Служби побутового обслуговування використовують 19 видів своїх послуг, 15 - глушини. В області функціонує 49 закладів культури, 50 колекцій, 5 закладів молодіжної творчості (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 галереї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: в районі 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дошкільні заклади (Юторопський академічний центр, загалом у цих садочках навчається 1355 дітей); Косівський нічний коледж 546 слухачів; 3 заклади коледжу. Охорона здоров'я: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівський РМЗ 100 ліжок, Кутийський лікувально-профілактичний заклад 85 ліжок, Космацька лікарня 16 ліжок, Косівський туберкульоз.

В області 641 ліжко. Медичне обслуговування надають 10 медичних амбулаторій. У цій сфері працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує професійно-технічний коледж:36, який спеціалізується на підготовці компетентних кадрів для загальнодержавної економічної ситуації: плодівників, слюсарів по ремонту сільгосптехніки, а також інструментів, трактористів, водіїв, кухарів, майстрів плиточної роботи.

Детальніше про Історична Косівщина: з' всі унікальні світлини (фото) https://Kosiv.club/

Сфера компетенції Стиль Компонування одягу, Художня натуральна шкіра, snow-nation.ca Стиль меблів, urbanprojects21.com а також вироби з дерева, Графічний макет. Спеціалізація «Прикладне та декоративно-прикладне мистецтво» Виробництво з дерева, Художня сталь, Художня кераміка, Художнє ткацтво.

Location

Occupation

https://Kosiv.club/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: